Pompy Ciepła Trójmiasto | Klimatyzacja Pomorskie |

Wentylacja i Rekuperacja

Instalacja Wentylacja mechaniczna – Rekuperacja – Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Wentylacja i rekuperacja montaż trójmiasto z apply engineering

Nasz zespół jest w stanie w szybkim czasie wycenić, dopasować i zamontować instalacje wentylacji mechanicznej.

Wentylacja pomieszczeń jest bardzo ważna, w szczególności latem, kiedy wentylacja grawitacyjna nie zadziała. Świeże powietrze w wysokich temperaturach nie napływa, dlatego też warto zainstalować wentylację mechaniczną. Dzięki wentylacji mechanicznej dostarczamy do pomieszczenia świeże powietrze bez względu na temperaturę powietrza.

Stałe cykle dostarczanego powietrza i filtracja powietrza sprawia, że w Polsce coraz częściej montuje się wentylację mechaniczną w domach. W biurach, wieżowcach magazynach klasy A i biurach standardem jest montaż wentylacji mechanicznej, która usuwa wilgoć i zanieczyszczenia

Wentylacja mechaniczna zwana jest również rekuperacją. Różni się od wentylacji grawitacyjnej tym, że wentylacja mechaniczna jest realizowana przez mechanizm. Natomiast wentylacja grawitacyjna działa na zasadzie różnicy ciśnienia – sposób wymiany powietrza oparty na wbudowaniu kanałów, które odprowadzają powietrze z góry (ciepłe) na zewnątrz.

Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię montaż wentylacji i rekuperacji. 

Wentylacja i rekuperacja trójmiasto z apply engineering
image

Współpracę z firmą Apply Engineering oceniam jako bardzo dobrą. Firmę wyróżnia profesjonalne podejście do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Powierzone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Polecam😉…

Agnieszka Zielińska
image

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta i terminowe wykonanie. Szczerze polecam !!!

Marcin Poklewski-Koziełło
image

Solidnie i profesjonalnie wykonana instalacja. Firma rzetelna, terminowa ,godna polecenia. Gdy zdecyduje się na rozbudowę instalacji na pewno ponownie zgłoszę się do nich.

Magdalena Strzelec
image

Profesjonalne podejście! Naprawili nam ogrzewanie pompą po innych „hydraulikach” w największych mrozach po nocach! Firma naprawdę godna polecenia!

Daniel Kreft

Masz pytania i potrzebujesz odpowiedzi tu i teraz? Nie czekaj i zadzwoń do nas dzisiaj!

Dofinansowanie do pomp ciepła

Jeśli planujesz wymianę źródła ciepła, chcesz zadbać o swój budżet domowy i zaoszczędzić na swojej inwestycji, to skorzystaj z naszych Eko Dotacji. Nasz Dział Sprzedaży i Dotacji robi wszystko aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i wszelkie pytania naszych Klientów.