Pompy Ciepła Trójmiasto | Klimatyzacja Pomorskie |

Usługi serwisowe

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Montujemy i serwisujemy. Nasi specjaliści dojeżdżają pod wskazany adres. Skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie i wiedza czyni nas liderem na rynku.
Montaż pompy ciepła w Trójmiasto przez Apply Engineering

Serwis pomp ciepła, klimatyzacji i układów chłodniczych

Regularny serwis pompy ciepła, klimatyzacji oraz większych układów chłodniczych jest koniecznym warunkiem do zapewnienia bezawaryjnej pracy przez lata. Standardowy serwis powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Nieprawidłowa praca urządzenia; spadek wydajności urządzenia i brak możliwości utrzymania temperatury w pomieszczeniu a także większy pobór energii i wzrost kosztów utrzymania, są to skutki nieserwisowania instalacji. Aby uniknąć nieprawidłowości należy zapewnić okresowy serwis.

Nasi fachowcy dokonują profesjonalnego przeglądu i serwisu urządzenia wykonując następujące czynności:

  • Sprawdzenie parametrów podstawowego elementu pompy ciepła czyli sprężarki.
  • Kontrola ciśnienia układu chłodniczego pompy ciepła
  • kontrola szczelności (wymagania dotyczące ustawy „FGAZowej”)
  • sprawdzenie/wymiana filtrów i pozostałych elementów instalacji.
  • sprawdzenie poziomu czynnika chłodniczego oraz kontrola ciśnienia w instalacji
  • sprawdzenie szczelności zaworów bezpieczeństwa
  • pomiar prawidłowego osadzenia przyłączy, kontrola działania automatyki, czujników i systemów regulacji i sterowania.
  • czyszczenie parownika, skraplacza

Prawidłowo wykonany serwis powinien zakończyć się sporządzeniem protokołu w którym zamieszczone zostaną informację dotyczące awarii oraz rekomendowany zakres napraw aby zapewnić ciągłość i trwałość pracy urządzenia

Korzyści jakie uzyskujemy z dokonywanego regularnie serwisu: bezawaryjna praca urządzenia gwarantująca wydajność i efektywność, zapewnienie dogodnej temperatury użytkownikom urządzenia, zmniejszenie poboru energii, utrzymanie gwarancji oraz większą żywotność instalacji

Kompleksowa kontrola stanu urządzenia oraz instalacji grzewczej zapewni komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Poza profesjonalnym montażem pompy ciepła oferujemy kompletny serwis instalacji pod kątem jej funkcjonowania.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami.

Instalacja klimatyzacji apply engineering trojmiasto
Pompa ciepla trojmiasto
image

Współpracę z firmą Apply Engineering oceniam jako bardzo dobrą. Firmę wyróżnia profesjonalne podejście do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Powierzone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Polecam😉…

Agnieszka Zielińska
image

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta i terminowe wykonanie. Szczerze polecam !!!

Marcin Poklewski-Koziełło
image

Solidnie i profesjonalnie wykonana instalacja. Firma rzetelna, terminowa ,godna polecenia. Gdy zdecyduje się na rozbudowę instalacji na pewno ponownie zgłoszę się do nich.

Magdalena Strzelec
image

Profesjonalne podejście! Naprawili nam ogrzewanie pompą po innych „hydraulikach” w największych mrozach po nocach! Firma naprawdę godna polecenia!

Daniel Kreft

Masz pytania i potrzebujesz odpowiedzi tu i teraz? Nie czekaj i zadzwoń do nas dzisiaj!

Dofinansowanie do pomp ciepła

Jeśli planujesz wymianę źródła ciepła, chcesz zadbać o swój budżet domowy i zaoszczędzić na swojej inwestycji, to skorzystaj z naszych Eko Dotacji. Nasz Dział Sprzedaży i Dotacji robi wszystko aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i wszelkie pytania naszych Klientów.